Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Seven (1995)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


2,588 Shikime

Përshkrimi

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/LD-FrbqAPDk/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/TLEy627QIbM/

Shiko/Shkarko

Nyje: Seven (1995)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS