Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Krim
1,586 Shikime

Përshkrimi

Sherlock Holmes dhe ndihmës i tij Dr Watson bashkojnë forcat për të zbuluar dhe për të rrëzuar kundërshtarin etyre të ashpër, profesor Moriartin.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS