Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

She's the Man (2006)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi Romancë
5,708 Shikime

Përshkrimi

Kur vëllai i saj vendos të largohet për disa javë në Londër, Viola shkon në shkollën e tij dhe maskohet si ai dhe bie në dashuri me një nga shokët e skuadrës së futbollit.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/uN9SM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • jessica Shtuar i love that movie its awesome lol .omg cant stop watching it.i recommend it to anyone
  • freedem Shtuar shume i bukur
RSS