Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Showgirls (1995)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
282 Shikime

Përshkrimi

Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t'u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/KjejQCcK_j8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS