Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Shrek 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


8,724 Shikime

Përshkrimi

Prindërit e Princeshës Fiona ftojnë atë dhe Shrekun për darkë për të festuar  
martesën e sajVetëm se nuk e dinin që të porsamartuarit ishin dy përbindësha.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/iQYXEyc7UcA

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS