Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Shrek (2001) - Dubluar Ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


33,198 Shikime

Përshkrimi

Një përbindësh mënyrë që të rimarrë  moçalin e tij,  udhëton së bashku me një  gomar të bezdisshëm që ti sjellë princeshën një lordi.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/LBDa8zAgelE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Granit Shtuar a mundeni me ripostu qet film se nuk osht ka bon
  • vjo Shtuar si mund ta shkarkoj ne usb time kete ju lutem mund te me thoni
  • Alexander Shtuar Mund ti rregulloni linket ju lutem , as ky dhe as shrek 2 nuk jane
  • hacker Shtuar hillni filma sa me shum ju lutem ose do tju hackoi haqen
RSS