Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Shrek Forever After (2010) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
12,343 Shikime

Përshkrimi

Përpara se Shreku dhe Gomari të shpëtonin Princeshën Fiona në filmin e parë 
Mbreti Harold dhe Mbretëresha Lillian - të dëshpëruar për të hequr
 mallkimin e vajzës së tyre takohen me Rumpelstiltskin i cili 
dëshiron të bëhet mbret i Far Far Away, 
në shkëmbim për të ndihmuar ata. 
Por, para se marrëveshja të nënshkruhet 
Harold dhe Lillian moren vesh se Fiona ka shpëtuar.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/8P6xv0hSIxk/

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • antonio Shtuar si mund ta shkarkoj filmin
RSS