Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Simbad Legjenda e shtate detrave 2003 | Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
6,687 Shikime

Përshkrimi

Marinari i legjendës është përgatitur nga perëndesha Eris për
 vjedhjen e Librit të Paqes, dhe duhet të udhëtojë në fund të botës për ta
marre atë dhe për të shpëtuar jetën e mikut të tij të fëmijërisë Proteus.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/GsA4n

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS