Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Skubi Du dhe Robotet 2011 | Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
7,505 Shikime

Përshkrimi

Në këtë fluturim  "Westworld," grupi viziton Cyber nje grykë malore 
Qyteti i Vjetër ne Perëndim, ku robotët kanë shkuar te thyejne gjithçka përreth.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/was3x

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • filani Shtuar u bera i pariiiii
RSS