Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sleepy Hollow (1999)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Horror Mister
1,642 Shikime

Përshkrimi

Ikabold Crane dergoht ne Sleepy Hallow per te hetuar vdekjen e 3 personave qe besohet se jane vrare nga “Kaloresi pa koke “.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/m7CAGm_ZeR4/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/SyYjLdM8bC4/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • sy zeza Shtuar shumu i bukur ... por ju lutem mund ta venosni ate filmin qe eshte nje njeri ma kapuq dhe mantell te zez qe mban ne dor nje kositese bari sopat apo qka eshte ndoshta e dini per qka e kam fjalen eshte super suuuper hororr dhe jane me pjes me duket 1,2,3, ... ju lutem vendosniiii jeni te mrekullushem
RSS