Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Son of God (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
4,288 Shikime

Përshkrimi

Historia e jetës së Jezusit që nga lindja e tij e shenjtë e deri në mësimet e tij, kryqëzimi dhe ringjallja.

Regjisor:
Christopher Spencer
Aktorë:
Diogo Morgado, Amber Rose Revah, Sebastian Knapp

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS