Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sonatine (1993)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim
225 Shikime

Përshkrimi

Disa Jakuza nga Tokio janë dërguar në Okinawa për të ndihmuar në përfundimin e një lufte bandash. Lufta përshkallëzohet dhe Dërguesit nga Tokio vendosin të qëndrojn heshtur në plazh.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/DxwfzYZGfjE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS