Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Spider-Man (2002)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë
2,429 Shikime

Përshkrimi

Kur kafshohet nga një merimangë e modifikuar gjenetikisht, një student, i trembur, dhe i vështirë i shkollës së mesme fiton aftësi Merimangeje të cilën ai e përdorë për të luftuar të keqen si një superhero pas tragjedisë që bie mbi familjen e tij.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/in391oNduQI

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/sq2YYcXDRwc

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Albert Banned Shtuar edhe
    Spider-Man 2
    Spider-Man 3 (UPDATE) munsisht
RSS