Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Spirit (Hamshori) 2002 | Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
10,822 Shikime

Përshkrimi

Ndërsa një hamshor i egër udhëton nëpër kufijtë e Perëndimit të egër, ai  
miqësohet me një njeri djalosh dhe gjen dashurinë e vërtetë me një pelë.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/rv9Cp

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Pajtim Shtuar Mund ta shkarkoni nga ketu: https://goo.gl/Dl5HjD
  • paola Shtuar si mund ta shakarkoj kete filmin
  • Era Shtuar Si mund ta shkarkoj kete filmin?
  • Arjani Shtuar si mund ta shkarkojme kte film
RSS