Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Komedi
2,947 Shikime

Përshkrimi

Xhuni Kortez, një ish-agjent i OSS, tani punon si një agjent privat, por merr fitime të vogël për punën e tij: katër dollarë dhe nëntëdhjetë e nëntë cent. Ai kontaktohet nga OSS dhe informohet se motra e tij, Karmen Kortez, është zhdukur.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/PutVpFr3t6E

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS