Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Star Trek IV: The Voyage Home (1986)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Komedi
625 Shikime

Përshkrimi

Për të ruajtur Tokën nga një hetim alien, admirali Kirk dhe ekuipazhi i tij i arratisur shkojnë prapa në kohë në shekullin e 20 për të marr të vetmen qenie që mund të komunikojë me ta, balenën me gunga.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/i2VIdn-IGM4

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS