Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Street Fighter: Assassin's Fist (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
1,667 Shikime

Përshkrimi

Një seri me shumë-shtresa që duket përsëri në vitet formuese të Ryu dhe Ken si ata  jetojnë jetën e një luftëtari tradicional në Japonin e vetmuar. Këta djelmosha janë profesionist dhe të pa fund.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS