Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Suburban Commando (1991)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Komedi Sci-Fi
313 Shikime

Përshkrimi

Shep Ramsey është një hero ndëryjor, duke ndrequr gabimet, etj. Anija e tij është dëmtuar pas një lufte me të keqinjët në galaktik dhe ai duhet të fshihet në Tokë derisa të mund të kundërsulmoj. 

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/9toQcmmN5ww

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS