Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sword in the Moon (2003)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
921 Shikime

Përshkrimi

Një numër i zyrtarëve të lartë janë duke u eliminuar sistematikisht nga një vrasës dhe asistentja e tij femër, dhe gjenerali Choi emeruar për t'i dhënë fund masakrës.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/tKosPTPWAsk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Eros Shtuar sa me shume kete zhaner te filmit ju lutem sa me shume kesi filma me shpata dhe mbretri me gladiator e keshtu se sdi si ti them komplimente stafit jeni rikthyer fyqishem na keni munguar shume faqja me origjinale qe nuk i bene kopy paste filmat por keni nje arkiv shume te forte faqet tjera jane tgjitha te njejta madje edhe renditjen e filmave kan te njejt hahhaa flm qe ju kemi sidomos dimrit ne kete papunsi kalohet koha me mire me ju suksese big staff of albkino ...!
RSS