Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sword of the Assassin (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Histori
3,229 Shikime

Përshkrimi

Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastroi emrin e familjes së ti.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/WZg3O4y0e1E

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS