Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tag (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Fantazi Horror
1,361 Shikime

Përshkrimi

Jeta e një vajze shndërrohet në kaos pasi të gjithë rreth saj pësojnë një fat të tmerrshëm, ndërsa ajo vetë bëhet edhe më pak e sigurt se kush është dhe në çfarë lloj bote jeton.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/mcWxtCpanC8

Shiko/Shkarko

Nyje: Tag (2015)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS