Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "Defective (2017)"


  • Popular Defective (2017)

    Defective (2017)

    nga Admin Shtuar 764 Shikime / 0 Likes

    Në të ardhmen e afërt, një shtet jeton nën mbikëqyrjen e një korporate të ligë, që ushtron grushtin e hekurt mbi njerëzit dhe që ka qëllime të pushtojë planetin. Një ish-ushta

    Featured
RSS