Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "Jumanji (1995)"


  • Popular Jumanji (1995)

    Jumanji (1995)

    nga Admin Shtuar 509 Shikime / 0 Likes

    Loja magjike me zare iu çel një botë të rrezikshme aventurash të vegjëlve, Xhudi dhe Piter. Duke gërmuar në dhomat e një shtëpie të vjetër, fëmijët bëhen padashur pjesë e lo

    Featured
RSS