Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "My Friend Dahmer (2017)"


  • My Friend Dahmer (2017)

    My Friend Dahmer (2017)

    nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

    Xhefri Dahmer përballet me jetën e vështirë gjatë viteve të tij të rinisë, gjë që e kthen ngadalë në një psikopat dhe vrasës serial, i cili do të pranohet në rrethin social t&

RSS