Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "Qaidi Band (2017)"


  • Qaidi Band (2017)

    Qaidi Band (2017)

    nga Admin Shtuar 196 Shikime / 0 Likes

    Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor. Shkarko Filmin https://openload.co/f/44kOncQPgVk

RSS