Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "Rambo: First Blood Part I (1982)"


  • Popular Rambo: First Blood Part I (1982)

    Rambo: First Blood Part I (1982)

    nga Admin Shtuar 449 Shikime / 0 Likes

    Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjitnënjë qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Fdvf2lwjfNc

RSS