Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "The Disaster Artist (2017)"


  • Popular The Disaster Artist (2017)

    The Disaster Artist (2017)

    nga Admin Shtuar 10.1k Shikime / 0 Likes

    Kur Greg Sestero, një aktor filmash inspirues, njihet me të çuditshmin dhe të mistershmin Tomi Uizou në një kurs aktrimi, krijojnë një miqësi unike dhe udhëtojnë drejt Hollivudit për të re

    Featured
RSS