Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Rezultatet e kërkimit: "The Foreigner (2017)"


  • Popular The Foreigner (2017)

    The Foreigner (2017)

    nga Admin Shtuar 11.7k Shikime / 3 Likes

    Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

    Featured
RSS