Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tangled 2010 | Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


15,278 Shikime

Përshkrimi

Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për ta zbuluar botën për herë të parë, dhe të kuptojë kush është në të vërtetë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/J3bR05AtJxU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • ErjonA Shtuar Eshte shum i bukur
  • Miranda Mehmeti Shtuar Eshte shum i bukur
  • Arbana Rrustemi Shtuar shum film i bukur
RSS