Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tango (1998)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Muzik
626 Shikime

Përshkrimi

Mario Suarez është një artist tangoje mbi të dyzetat, gruaja e të cilit Laura e ka lënë atë. Ai e lë banesën e tij dhe fillon të përgatisë një film për tango.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/5WrdPxax9Nw

Shiko/Shkarko

Nyje: Tango (1998)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS