Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

That's My Boy (2012)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Komedi
1,601 Shikime

Përshkrimi

Babë dhe bir marrin drejtime të ndryshme në jetë, dhe pas shumë vitesh, djali i tij përballet me një surprizë jo të këndshme kur babai shfaqet në prag të martesës së tij.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS