Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The 33 (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë Histori
1,939 Shikime

Përshkrimi

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë…

Shkarko

https://openload.co/f/6dJYL3sXvBU/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS