Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Artist (2011)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Komedi Romancë
471 Shikime

Përshkrimi

Si nje aktor i filmave pa ze, George Valentin mendon se ardhja e teknologjive te reja me video dhe audio do ta zbeh rolin e tij duke e harruar. Ai bashkpunon me Pepy Miller, nje kercimtare e re energjike per tu rikthyer serisht ne skene…

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/ikIfB

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/i0jyM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

 • high voltage Shtuar left behind nuk ben!!
 • Admin Banned Shtuar Gati i ke linkat per shkarkim per filmat qe ke kerkuar
 • High Voltage Shtuar Sa duhet me prit parafërsisht!!
 • High Voltage Shtuar Sa duhet me prit parafersisht!!
 • High Voltage Shtuar Faleminderit Shumm!!!
  Zoti ju shperbleft
 • Admin Banned Shtuar se shpejti do ti kesh linkat per shkarkim
 • High Voltage Shtuar filmat jane:Bangkok dangerous,Next 2007,city of angeles,the frozen ground,Left Behind.
  me Tregoni
 • High Voltage Shtuar Ju lutem te keta The Frozen Ground,Next 2007,Bangkok Dangerous,City Of Angeles
  Faleminderit Shumme!!
  Me Tregoni!
 • Admin Banned Shtuar për cilindo që je i interesuar vetëm shkruaj koment dhe do ti qes linkat për shkarkim
 • High Voltage Shtuar Ju lutem a mund te beni te te gjithe filmat kete lloj te shkarkimit
  beni pune te bukur!!
RSS