Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Bag Man (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim Triller Robert De Niro
570 Shikime

Përshkrimi

Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS