Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Best of Me (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Romancë
2,343 Shikime

Përshkrimi

Donson dhe Amanda, dy ish -të dashuruar në kohën e gjimnazit ri-gjejnë njëri- tjetrin pas 20 vitesh në qytetin e tyre të vogël, gjatë funeralit të një mikut të tyre të shtrenjtë. Takimi i tyre rindez flakën e dashurisë që nuk e kanë harruar, por me sa duket fati do të vazhdojë t’i pengojë edhe këtë herë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/bxWQkqRS9TU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS