Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Bone Collector (1999)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Përshkrimi

Një detektiv tetraplegjik i vrasjeve dhe partnerja e tij përpiqen për të gjetur një vrasës serial i cili është duke terrorizuar qytetin e Nju Jorkut.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/-JQGelrVgjE

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS