Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Danish Girl (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë Romancë
2,296 Shikime

Përshkrimi

Një histori imagjinare dashurie e frymëzuar nga jetët e artistëve danezë, Ajnër Vejnër dhe Gerda Vejnër. Martesa e Ajnërit dhe Gerdës zhvillohet ndërkohë që ata lundrojnë në udhëtimin nismëtar të Ajnërit, si një pionier transgjinor.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/J7X3d

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS