Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Dark Horse (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë
403 Shikime

Përshkrimi

Një film frymëzues për një njeri i cili kërkon kurajon për të udhëhequr pavarësisht mangësive të tij. Ai gjen qëllimin dhe shpresën për t’ia kaluar dhuntinë e tij fëmijëve të komunitetit.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS