Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Delta Force (1986)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
2,707 Shikime

Përshkrimi

Avioni jetliner 707 që po udhëtonte nga Athina në Romë dhe pastaj në New York City rrëmbehet nga terroristët libanezë. Terroristët kërkojnë që piloti t'i çojë në Bejrut.

Regjisor:
Menahem Golan
Aktorë:
Chuck Norris, Lee Marvin, Martin Balsam

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • SEAD Shtuar SUPER
RSS