Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Descent (2005)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aventurë Horror
1,075 Shikime

Përshkrimi

Një ekspeditë shpelle do të kthehet shumë shpejt në një mankth, kur 6 shoqe ngecin brenda në shpellë dhe disa predatorë të mistershëm fillojnë t’i ndjekin.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS