Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Disaster Artist (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë Komedi
10,096 Shikime

Përshkrimi

Kur Greg Sestero, një aktor filmash inspirues, njihet me të çuditshmin dhe të mistershmin Tomi Uizou në një kurs aktrimi, krijojnë një miqësi unike dhe udhëtojnë drejt Hollivudit për të realizuar ëndrrat e tyre.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/zcMRAJBz8ww

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS