Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Exorcism of Molly Hartley (2015)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror
1,129 Shikime

Përshkrimi

Ngjarjet ndodhin vite pas Përndjekjes së Molly Hartley-t, e cila tani si e rritur është poseduar nga një shpirt i keq dhe duhet të nxirret nga një prift para se djalli ta marrë përgjithmonë atë.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS