Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Eye (2008)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Horror Triller
3,281 Shikime

Përshkrimi

Një grua, pas transplantit të kornesë së syrit, së bashku me shikim fiton edhe një dhunti që e kishte dhuruesi i saj, dhuntinë për të parë të vdekurit dhe të parashikojë vdekjen.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/DW0h9rh8V8c

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/c3ZOjAVGqJU

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS