Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Foreigner (2017)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Dramë Krim Jackie Chan
15,926 Shikime

Përshkrimi

Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike, e kaluara e të cilëve mund të fshehë identitetet e vrasësve...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/C08-o_P8T78

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • radi Shtuar i bukurra
RSS