Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Ganzfeld Haunting (2014)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Horror Triller
594 Shikime

Përshkrimi

Në një botë ku e kaluara takon të tashmen dhe ku e tashmja humbet në kohë, realiteti është i paqartë për 5 studentë të psikologjisë që janë duke bërë të gjitha gjatë një eksperimenti ESP në një ...

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS