Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Gateway (2018)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Sci-Fi
600 Shikime

Përshkrimi

Një grua dhe asistenti i saj po përpiqen të krijojnë një lidhje mes botëve të ndryshme. Pas vdekjes së burrit të saj, ajo udhëton në një botë tjetër për ta gjetur atë. Gjërat do të komplikohen kur lidhja mes botëve të mos funksionojë siç duhet.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/wozx99qcFkk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS