Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Girl from the Naked Eye (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Krim Mister
1,203 Shikime

Përshkrimi

Xheik, një ish-lojtar bixhozi është duke u përpjekur për të paguar një borxh, dhe gjen punë si shofer tek “syri i zhveshur”.Syri i zhveshur është një klub privat zotërinjsh që brenda tij ka një rrjet prostitucioni. 

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/ANVjn

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/Lf7ga

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS