Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Girl Next Door (2007)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Horror Krim
2,404 Shikime

Përshkrimi

Bazuar ne romanin e Jack Ketchum novelës me të njëjtin emer, The Girl Next Door ndjek torturat e këqija dhe abuzimet e kryera ne nje vajze adoleshente që është nen kujdesin e tezen së saj ... dhe djemtë të cilët janë dëshmitar dhe dështojnë për të raportuar krimin.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/ZY9yGqRXsN8

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/iURQ_s6yNys/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS