Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Glass Castle (2017)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Biografi Dramë
468 Shikime

Përshkrimi

Një vajzë e re rritet në një familje jo si gjithë të tjerat, një familje nomade ku e ëma është një artiste dhe i ati një pijanec i cili i mbushte fëmijët e tij me iluzione si një mënyrë për ti shpërqendruar nga varfëria e tejskajshme.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/W6jTmOH5Bx8

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS