Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

The Godfather Part 2 (1974)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,759 Shikime

Përshkrimi

Jeta e hershme dhe karriera e Vito Corleone në 1920 Nju Jork është portretizuar ndërsa biri i tij, Michael, zgjeron dhe forcon pushtetin e tij mbi sindikatë që shtrihet nga Lake Tahoe, Nevada para-revolucionit 1958 në Kubë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/sjPTFYVSE7M/

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/iGLB_exW8O4/

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS